Tabletki na cellulit Celluherb

Preparat firmy Nutrend – Celluherb to tabletki na cellulit. Ich bogaty skład wspomaga walkę z nieznośnym cellulitem. Tabletki na cellulit Celluherb zawiera składniki mineralne oraz wyciągi z roślin, które zwalczają występujący na naszych udach i pośladkach cellulit. Tabletki antycellulitowe Celluherb sprawiają, że skóra staje się jędrna i elastyczna. Dzięki ich działaniu nasze ciało stanie się bardziej smukłe i atrakcyjne. Wszystkie partie ciała zaatakowane przez cellulit zostaną wygładzone.

Suplement Celluherb zawiera przeciwutleniacze, co powoduje, że nasza skóra będzie się wolniej starzała. Antyoksydanty zawarte w tabletkach usuwają z organizmu wolne rodniki. Tabletki Celluherb zawierają kofeinę i wyciąg z zielonej herbaty, co znacznie pomaga w spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej.

Jak stosować tabletki na cellulit Celluherb?

W przypadku tych tabletek na cellulit, dawka jest znacznie większa. Zaleca się przyjmowanie 3 kapsułek rano i 3 kapsułek po południu. Okres przyjmowania to max. 3 tygodnie. Po tym czasie wskazane jest odstawienie na okres  tygodnia tabletek Celluherb. Nie należy przyjmować kapsułek na noc, ponieważ kofeina w nich zawarta spowoduje, że możemy mieć problemy z zaśnięciem i staniemy się bardziej pobudzeni.

MOJA OPINIA O CELLUHERB:

Moim zdaniem Celluherb są na szarym końcu rankingu tabletek na cellulit. Przed rozpoczęciem kuracji antycellulitowej przy pomocy tabletek Celluherb miałam wielkie nadzieje związane z ich działaniem. Chociaż by po przeczytanie samego składu tego suplementu można odnieść wrażenie, że one naprawdę działają.  Kolejnym minusem jest przyjmowanie aż 6 tabletek dziennie. Z tego powodu opakowanie nie wystarczy na długo. Jeśli by mówić o samym działaniu tabletek Celluherb, nie jest ono zgodne z oczekiwaniami. Preparat działa pozytywnie na skórę, jej wygląd nieco się poprawił. Jednak cellulit nie uległ zmniejszeniu.

Jedyne czego szkoda to wydanych pieniędzy.

Cena: ok 60 zł/120 kapsułek.

Opakowanie to wystarczy na zaledwie 20 dni. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zakup tabletek Cellinea. One naprawdę likwidują cellulit i tkankę tłuszczową z naszych ud i pośladków.

A jakie są wasze wrażenia po kuracji antycellulitowej z pomocą tabletek Celluherb?