Ranking tabletek na cellulit

karolciaWitam wszystkich na moim blogu! Mam na imię Karolina. Jestem wesołą i pełną życia 28 -latką. Od teraz bez żadnych kompleksów mogę korzystać z życia – NARESZCIE! Dotychczas moje życie nie było tak pogodne i wesołe. Miałam duży problem, mianowicie CELLULIT. Mimo, że nigdy nie należałam do osób z nadwagą, cellulit wciąż mi dokuczał. Nie mogłam się go pozbyć. Wstydziłam się  chodzić w szortach i spódniczkach. Wstydziłam się… siebie.

 

Po raz pierwszy cellulit zauważyłam w wieku 22 lat. Nie mogłam uwierzyć, że w tak młodym wieku mogę mieć problem ze skórką pomarańczową. A jednak. Okazuje się, że cellulit „nie wybiera”. Z problemem cellulitu borykają się zarówno młode jak i starsze kobiety, szczupłe i z nadwagą. To nie ma znaczenia. Na początku lekceważyłam ten „problem”. Ale gdy koleżanki zaczęły sobie żartować „Oj Karola, a cóż to masz na nogach. No ładnie” – zaczęłam się denerwować i przyjrzałam się bardziej temu problemowi.

Do  dzieła!

tabletki na cellulitNadszedł najwyższy czas by działać i pozbyć się raz na zawsze tego nieznośnego cellulitu. Zaczęłam więc od najprostszych sposobów – kosmetyków antycellulitowych. Kremy, maski, żele. DO tego oczywiście liczne zabiegi w salonie kosmetycznym. Owszem, to nawet czasem pomagało. Jednak osiągniętym efektem nie cieszyłam się zbyt długo. Po raz dłuższym, raz krótszym czasie cellulit powracał jak bumerang. Czasem ze zdwojoną siłą. Więc skoro ani kremy, ani zabiegi i maski nie przynosiły w pełni wyczekiwanego przeze mnie rezultatu, postanowiłam sięgnąć po inne środek i zwalczyć go od wewnątrz. Wybrałam więc tabletki na cellulit. Nie było to jedno czy dwa opakowania. Przetestowałam kilka różnych suplementów wspomagających walkę z cellulitem. Dopiero po dłuższym czasie trwania kuracji antycellulitowej znalazłam odpowiednie rozwiązanie mojego problemu.

Ranking tabletek na cellulit.

Już od kilku miesięcy nie  borykam się ze zmorą moich ud i pośladków jaką był cellulit. Ja znalazłam skuteczne rozwiązanie. Postanowiłam wiec choć troszkę pomóc Wam dziewczyny, byście nie musiały od samego początku przechodzić prze ten koszmar, wydając przy tym dużo pieniędzy. Zacznijcie bezpośrednio od tabletek. Specjalnie dla Was stworzyłam ranking skutecznych tabletek na cellulit. Wszystkie z  nich były przeze mnie testowane. Teraz mogę w końcu poczuć się atrakcyjna i kobieca. Czas na Ciebie i Twoją kobiecość  pewność siebie.

Zalecenia stosowane podczas przyjmowania tabletek na cellulit:

  1. Pij min. 2 litry wody dziennie.
  2. Ogranicz słodycze do minimum. Zastąp je owocami i warzywami.
  3. Wykonuj regularne ćwiczenia min 3 razy w tygodniu.

Trzeba pamiętać by zalecenia wykonywać regularnie. Bardzo dobrze jest wspomóc kuracje antycellulitową przy pomocy tabletek wprowadzając dietę i ćwiczenia w swój codzienny harmonogram. To naprawdę przynosi efekty!